Одна з сторін паралелеграма на 6 см більша за другу,а його периметр дорівнює 48см.Знайдіть сторони

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Никулин Александр.
Р=2•(а+б), б=а+6, Р=2•(а+а+6), Р=2•(2а+6), Р=4а+12, 48=4а+12, 4а=48-12=36, а=36:4=9 см, б=9+6=15 см.