Помогите пожалуйста.Срочно нужно.Хотя бы одну из них. ABC - правильний зі стороною а; R, r -

радіуси описаного і вписаного кіл . Обчисліть R , якщо а = 12см чому дорівнює площа круга,вписаного в квадрат зі стороною 6 см

Ответы на вопрос

Отвечает Самоделкин Максим.
1)1)a3=12
R=a√3/3=12√3/3=4√3
r=a√3/6=12√3/6=2√3
2)a4=2
r=a/2=2/2=1
S=2πr²=2π