У трикутнику, периметр якого 100см,одна з сторін ділиться точкою дотику, вписаного в нього кола, на

відрізки 15см і 21см. Знайдіть дві інші сторони.

Ответы на вопрос

Отвечает Лахва Міша.

P=AB+BC+AC=AL+LB+BM+MC+CK+AK
AL=AK BL=BM CM=CK
P=2(AL+BL+CK)=100
AL+BL+CK=50
15+21+CK=50
CK=50-36
CK=14
AB=AL+BL=15+21=36
BC=BM+MB=21+14=35
AC=AK+CK=15+14=29
Ответ: 29 и 35.