М-середина відрізка АВ. Знайдіть координати точки В, якщо А(1;-4),М(2;-3)


Ответы на вопрос

Отвечает Вінтер Юлія.
Xm = (Xa + Xb)/2
Xb = 2*Xm - Xa = 2*2 - 1 = 3

Ym = (Ya + Yb)/2
Yb = 2*Ym - Ya = 2*(-3) - (-4) = -6 + 4 = -2

B(3; -2)