Дві сторони трикутника 6 дм. і 8 дм., кут між ними 60 градусів . Знайдіть трейтю сторону.


Ответы на вопрос

Отвечает Булат Богдан.
A=6дм,b=8дм,<C=60
c²=a²+b²-2abcosC
c²=36+64-2*6*8*1/2=100-48=52
c=2√13дм