Знайдіть радіус кола вписаного в рівнобедрений трикутник з основою 48 см і бічною стороною 40см


Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Ваня.
SΔ=pΔ*r
pΔ=PΔ/2
PΔ=48+40+40, PΔ=128
pΔ=128/2, pΔ=64 см
SΔ=√(p*(p-a)*(p-b)*(p-c))
SΔ=√(64*(64-48)*(64-40)*(64-40))
SΔ=768 см²
768=64*r
r=768/64
r=12  см