Один із суміжних кутів на 36° менший від другого. Яка градусна міра більшого з цих кутів?​


Ответы на вопрос

Отвечает Сапарғали Эльвира.

Ответ:

108°

Объяснение:

Сума суміжних кутів дорівнює 180°;

Нехай більший кут - х, тоді менший    х-36

х+(х-36)=180

х+х-36=180

2х=180+36

2х=216

х=216:2

х=108°   - більший кут