Тікбұрышты үшбұрыштың катеттерінің бірі дм-ге тең. осы үшбұрыштың белгісіз қабырғаларын табуға екі

айнымалысы бар теңдеу құрыңдар. Оның гипотенузасы мен екінші катеті сәйкесінше: a) 1,5 дм; ә) 3дм және дм бола ала ма, соны зерттеңдер.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шнейдер Дарья.

Ответ:

гипотенуза х

2инши катет у

х^2-у^2=√2

а)1,5^2-√7=√2 жок бола алмайды

а́)3^2-√7=√2 ия бола алады