Помогите решить две задачи по геометрии.1)Кут між висотою, й бісектрисою проведена з вершини

прямого кута, прямокутного трикутника =8°.Знайти: гострі кури трикутника.2)У прямокутному трикутнику MPS, катети DS=28см. Кут P=60°. Знайти: гіпотинузу DM.

Ответы на вопрос

Отвечает Литвиненко Никита.

1) CH - висота, CK - бісектриса (На мал.помилка).
HKC = KHC - HCK = 90°-8°= 82°;
HKC суміжний з ВКС.
ВКС = 180-82=98°.
KCB = 45°;
KBC = 180-(BKC+KBC) = 180-(98+45)=37°. - Перший гострий кут.
BAC = 180°-(ACB+ABC)=180-(90+37)=53°. - Другий гострий кут.

2) Оскільки кут D = 60°, Кут M = 30°.
Катет DS знаходиться напроти кута M.
Катет навпроти кута 30° дорівнює двом гіпотинузам, тобто
DM=DS/2=28/2=14см - гіпотенуза.