Зовнішні кути трикутника пропорційні числам 2, 3, 5 і знайдіть найменший кут трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Лифанов Илья.

Нехай перший кут - 2х, тоді другий кут 3х, а третій кут 5х. Сума кутів трикутника =180°
2х+3х+5х=180°
10х=180
х=18
Перший кут=2×18=36°
Другий кут=3×18=54°
Третій кут=5×18=90°
Найменший - перший кут, котрий 36°