Відстань від точки S до кожної з вершин квадрата ABCD дорівнює 10см. Знайти діагональ квадрата

ABCD, якщо відстань від S до його площини дорівнює 6 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Жетибаева Меруерт.

половину діагоналі можна знайти за теоремою піфагора,виходить  АО-8(см),так як  ми маємо квадрат і відстань від S до всіх сторін однакова,то АО половина діагоналі АС, а далі просто АО * 2= 8*2=16(см)