Знайдіть сторону трикутника, якщо дві інші його сторони дорівнюють: корінь з 2 і 1 см і утворюють

кут 135 градусів.

Ответы на вопрос

Отвечает Поздняков Максим.
За теор. косинусів:
c² = а² + b² - 2ab* cos135= 2 +1 - 2 * √2 * 1 * (-√2/2) = 
= 3 + 2 = 5
c = √5
наче так)