Срочно помогите!Знайдіть суміжні кути, якщо один з них у 2 рази більший, ніж другий.


Ответы на вопрос

Отвечает Ирклиевська Алла.
Нехай менший кут = х, тоді більший = 2х. Сума суміжних кутів дорівнює 180. Маємо рівняння: 2х + х = 180. 3х = 180. х = 180/3. х = 60. Звідси, менший кут дорівнює 60, а більший дорівнює 60 * 2 = 120.