Дано коло з центром О. Визначте градусну міру кута між діаметром АВ і хордою ВС, якщо радіуси АО і

СО утворюють кут 60

Ответы на вопрос

Отвечает Лазарьков Никита.
КутАОС=60-центральній=дузі АС, дугаАС=60, кутАВС-вписаний=1/2дузіАС=60/2=30, або, кут АОС=зовнішній кут трикутника СОВ=кут ОСВ+кутОВС, трикутник АСВ рівнобедрений ОС=ОВ=радіус, кут ОСВ=кутОВС=1/2кутАОС=60/2=30