Обчисліть об’єм піраміди , основою якої є ромб з діагоналями 10см і 18см, а висота піраміди

дорівнює 20см.

Ответы на вопрос

Отвечает Елочкина Карина.

Об'єм піраміди обчислюється за формулою:  \mathrm{V=\frac{1}{3} S_{oc_H}\cdot h}

де Sосн - площа основи; h - висота піраміди.

Основою піраміди є ромб ABCD, діагоналі якого дорівнюють 10 см і 18 см. Тоді площа ромба:  \mathrm{S_{ocH}=\dfrac{BD\cdot AC}{2}=\dfrac{18\cdot10}{2}=90}   см²

Об'єм піраміди:  \mathrm{V=\frac{1}{3} \cdot90\cdot20=600} см³

Ответ: : 600 cм³.