Катет прямокутного трикутника відноситься до гіпотенузи як 5 до 13. Знайти периметр трикутника,

якщо його другий катет дорівнює 24 см

Ответы на вопрос

Отвечает Шмитель Артём.

Х-1 часть,13х-гипотенуза,5х-1 катет,24см-2 катет
169х²-25х²=576
144х²=576
х=√(576/144)=24/12=2
13*2=26см гипотенуза
5*2=10см 1 катет