Сума двох кутів трикутника = 130°. Знайти кути трикутника коли відомо що градусні міри 1 і 2 кутів

відносяться як 7:6

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Мария.
Коефициент пропорции будет х
Тогда 7х+6х=130°
13х=130°
Х=10
1 угол = 70°
2 угол=60°
3 угол = 180-130=50