Знайдит сторони ривнобедриного трикутника якщо його пиримтр доривнюе 84см а бични сторони на 18см

бильша за основу

Ответы на вопрос

Отвечает Ляпина Марина.
Нехай х см основа, тоді бічна сторона х+18. Зная периметр, складемо рівняння.
х+2*(х+18)=84
х+2х+36=84
3х=84-36
3х=48
х=16 основа
16+18=34 см бічна сторона