Знайдіть найбільшу висоту, радіуси вписаного і описаного кіл трикутника зі сторонами 4см , 13см і

15см.

Ответы на вопрос

Отвечает Никонов Игорь.
R= abc/4S
 Площадь по формуле Герона 24
R= 4·13·15/96=