Відрізок BD- бісектриса трикутника ABC. Знайдіть сторони трикутника, якщо AD=8см DC=12см, а

периметр трикутника дорівнює 45см

Ответы на вопрос

Отвечает Дубина Артём.


Трикутник АВС, АД=8, ДС=12, АС=8+12=20, АВ+ВС=периметр-АС=45-20=25, АВ=25-ВС, АД/ДС=АВ/ВС, 8/12=(25-ВС)/ВС, 8ВС=300-12ВС, 20ВС=300, ВС=15, АВ=25-15=10