Діагональ куба дорівнює 6 см. знайдіть площу однієї його грані


Ответы на вопрос

Отвечает Грибань Олег.

ребро куба дорівнює a=\frac {d}{\sqrt 3}

a=\frac {6}{\sqrt 3}=2\sqrt{3} см

 

Площа грані (як квадрата) дорівнює S=a^2

S=a^2=(2\sqrt{3})^2=12 кв.см

відповідь: 12 кв.см