Периметр трикутника дорівнює 105 см а бічна сторона відноситься до основи як 7:3 знайти сторони

трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Globalavto Globalavto.

Нехай основа дорівнює 3х см, тоді бічна сторона дорівнює 7х см. Пеериметр = сума всіх сторін.За умовою задачі складаємо рівняння:

3х+7х+7х=105

17х=105

х=105:17

x=6\frac{3}{17};

3x=3*105:17=18\frac{9}{17} см- основа

7x=7*105:17=42+\frac{21}{17}=43\frac{4}{17} см- бічна сторона