Знайдіть площу трикутника зі сторонами 3 см,5см,4см


Ответы на вопрос

Отвечает Кислый Илья.
1. Знаходимо периметр трикутника  Р=3+5+4=12 см
2. знаходимо півпериметр 12:2=6 см
3. S=√6 (6-3)(6-5)(6-4)=6×3×1×2=36 (см²)