Знайдіть найменшу висоту трикутника, сторони якого дорівнюють 7 см, 8 см, 9 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Брызгалова Александра.
S=корень из/p(p-a)(p-b)(p-c)=ah/2

p= (7+8+9)/2=24
на против большей стороны находится меньшая высота
h= (24корень из/5)/9=(8корень из/5)/3