Обчислити площу рівнобедреного прямокутного трикутника, катети якого дорівнюють 1 1/8 см ( одна

ціла одна восьма см)

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
S = 1/2 ab= 1/2·1 1/8· 1 1/8 = 1/2·9/8· 9/8 = 81/128(см²)