Помогите пожалуйста!!!! Якщо виміри прямокутного паралелепіпеда дорівнюють 12 см, 16 см і 21 см, то

його діагональ дорівнює?

Ответы на вопрос

Отвечает Кравцов Влад.
A=12 см, b=16см, c=21 см.
d - ?

d^2=a^2+b^2+c^2=144+256+441=841
d=✓841=29 см