Помогите!! :Сторона трикутника дорівнює 20 см, а протилежний кут дорівнює 150°. Знайти радіус кола,

описаного навколо трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Третьякович Ксюша.
По теореме синусов
a/sin(A) = 2R
R = 2a/sin(A) = 2*20*sin(150)=2*20*1/2 = 20 см