дві сторони трикутника дорівнюють 6 см і 8.бісектриса трикутника що роведена до третьої сторони ,

поділяє її на відрізки більший з яких дорівнює 4см. знайти перемитер

Ответы на вопрос

Отвечает Дан Валерия.

трикутник АВС, АВ=6, ВС=8, ВК-бісектриса, КС=4, АК/КС=АВ/ВС, 6/АК=8/4, АК=4*6/8=3, АС=4+3=7, периметр=6+8+7=21