Знайти обєм і площу повної поверхні прямої призми, в основі якої лежить прямокутник зі стороннами,

які дорівнюють 6 см. і 11см. Висота призми дорівнює 5 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Касьянова Алина.

V=a*b*c  V=6*11*5=330 см куб