паралельно осі циліндра,радіус основи дорівнює 8 см,проведено площину,що перетинає основу циліндра

по хорді,яка стягує дугу 120 грудусов.знайдіть площу перерізу якщо його діагональ дорівнює 16 см

Ответы на вопрос

Отвечает Стрекалов Антон.

До хорди проводимо висоту, шукаємо довжину хорди за sin 60.

Хорда=2*радіус*sin60=8√3

Висота циліндра=√(162-(8√3)2)=√64=8

Площа перерізу = 8*8√3=64√3