Площа трапеції дорівнює 92 см квадратних. А її висота дорівнює 8см. Знайти основи трапеції , якщо

їх різниця дорівнює 9 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Даниил.
Пусть одно основание будет х см,тогда второе х+9 см.
((х+х+9)*8)/2=92
(16х +72)/2=92
8х+36=92
х=7
итак. одно основание равно 7 см,а второе 16 см