Знайдіть довжину медіани ВМ трикутника АВС, якщо А(3;-1;-9), В(1;-1;2), С(15;1;7)


Ответы на вопрос

Отвечает Добрый Вет.

Так як ВМ медіана, тоді М - це середина АС, тоді

М(9;0;-1)

Хм=3+15/2=9

Ум=-1+1/2=0

Zм=-9+7/2=-1

ВМ(8;1;-3)

  ВМ=√82+12+(-3)2 = √74