У трикутнику 2 сторони 5 і 6 см а кут між ними 60градусів знайти площу трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Киров Дмитрий.
S=1/2bc×sin a(альфа )
S=1/2×5×6×sin 60°=30/2×0,866=15×0,866=12,99 (см^2)