Основа прямої трикутника призми -прямокутний трикутник із катетами 3 см і 10 см.Висота призми

дорівнює 8см.Знайдіть об'єм призми.

Ответы на вопрос

Отвечает Глазков Кирилл.

V = Socн * Н
Socн = 1/2 АВ = 15 см
V = 15 * 8 = 120 см3