Чому дорівнюе площа круга, довжина кола якого 12 см


Ответы на вопрос

Отвечает Хлыбов Глеб.
За умовою С=2πR=12, буквой С позначено довжину кола.
R=С/2=12/2π=6/π см.
Площа круга S=πR²=π·(6/π)²=36/π см².