Знайдіть суміжні кути якщо їх градусні міри відносяться як 3:7


Ответы на вопрос

Отвечает Приколист Магомед.
Якщо суміжні кути відносятся як 3:7.То маємо рівняння.
3х·7х=180°
10х=180°
х=18
Тепер підставляємо.
3·18=54°(перший кут)
7·18=126°(другий кут)