Знайдіть кути ромба, якщо його сторона утворює з діагоналями кути, що відносяться як 7 : 8Будь

ласка , дуже прошу )

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Кирилл.
Рівняння х+7+х+8+х+х=180 градусов
4х+15=180
4х=180-15
4х=165
х=165:4
х=41