На колі розміщені точки А В С так що АС діаметр кола хорду ВС видно з центра кола під кутом 60°

знайдіть радіус кола якщо АВ=√3см.

Ответы на вопрос

Отвечает Бережная Аня.
АОВ=180-60 =120

ВАО = АВО = (180-120)/2=30

далее по теореме синусов

√3/sin(120) = R/sin(30)