Через точку О перетину діагоналей прямокутника ABCD проведено перпендикуляр К до площини АВС

Знайдіть градусну міру кута АКО якщо АС=КС=10 см

Ответы на вопрос

Отвечает Шапель Милана.
Ав=Вс-Ас=СД
2+3-4= Сд
Сд-?
Сд=Ав+ас
Сд=2+4=6
Сд=6