Знайдіть усі кути що утворилися в результаті перетину двох прямих якщо- бісектриса відтинає від

одного з них кут 23 градуси

Ответы на вопрос

Отвечает Удалов Олег.
23+23=46° Угол 1=углу 3=46° 360-(46°*2)= 360-92=268° Угол 2=углу 4=268:2=134° Ответ: 46°, 46°, 134°, 134°.
Отвечает Мазунин Никита.
Я не понимаю укринского