Площа сектора з центральним кутом 360 дорівнює S. Знайти радіус сектора. Допоможіть будь ласка)


Ответы на вопрос

Отвечает Ли Феликс.
Cектор з центральним кутом 360° -- це круг.
Площа круга: S = πr².
Звідки: r = \sqrt{ \frac{S}{ \pi } } .