Знайдіть сторони рівнобедреного трикутника якщо його периметр дорівнює 84 см а основа в 3 рази

менша від бічної сторони

Ответы на вопрос

Отвечает Леонов Макс.
Нехай основа х см, тоді бічна сторона 3х см. Маємо: P=x+3x+3x=84; 7x=84; x=12 см, тоді бічна сторона 3*12=36 см.

Відповідь: 36, 36 і 12 см.