Один з кутів рівнобедредреного трикутника дорівнює 56°.Знайти інші кути трикутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Сивков Кирилл.
Якщо даний кут при основі, то інший кут при основі теж дорівнює 56°, тому третій дорінює:
180-56*2=180-112=68°
якщо ж даний кут не при основі, то інші два рівні і дорівнюють: 
 \frac{180-56}{2}= \frac{124}{2}= 62°

Відповідь: 56°, 56°, 68° або 62°, 62°, 56°.