знайдіть кути паралелограма, якщо сума двох з них дорівнює 260 плиз помогите


Ответы на вопрос

Отвечает Москоленко Нелля.
КутА+кутВ+кутС=кутД=360
кутА=кутС, кутВ=кутС
кутА+кутВ=180, кути по одній стороні паралелограма=180
кут В+кутД=260, кутВ=кутД=260/2=130
кутА=кутС=180-130=50