Висота проведена з вершини тупого кута прямокутної трапеції утворює з бічною стороною кут 45

градусів. Знайдіть площу трапеції якщо її основи дорівнюють 8 см і 5 см

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Андрей.
(Смотри фото)

Угол DAH = углу ADH, значит HA = HD.
AH = HD = CD - CH = CD - AB = 8 - 5 = 3 см.

S = 1/2 (AB+CD) * AH = 1/2 * (8+5) * 3 = 19,5 см^2

Ответ: 19,5 см^2