Для графіка функції у=-х 2 -4х- 3 знайдіть координати вершини параболи.


Ответы на вопрос

Отвечает Борисенко Эмма.
y=-x^2-4x-3 \\ a=-1 \ b=-4 \ c=-3 \\
x_B=- \frac{b}{2a} =- \frac{-4}{2*(-1)} =-2 \\
y(-2)=-(-2)^2-4*(-2)-3=-4+8-3=1

(-2;1) - координати вершини параболи.