. Довжина середньої лінії, паралельної до бічної сторони рівнобедреного трикутника дорівнює 7дм, а

довжина середньої лінії, паралельної до основи, дорівнює 6дм. Знайти периметр трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Беспаленко Екатерина.
ΔABC
AB=BC
MN=7дм, MN||AB, MN - средняя линия. ⇒AB=2*7, AB=14 дм
KN=6 дм, KN||AC, KN -  средняя линия. ⇒AC=12 дм
АВ=ВС=14 дм, АС=12 дм
РΔАВС=14+14+12
РΔАВС=40 дм