один з кутів паралеограма на 26 більше від іншого,Знайдіть кути паралеограма


Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Вероника.

сума кутів паралелограма, як і будь-якого 4-кутника рівна 360 градусів

нехай

менший рівний х, тоді більшай рівний х+26

тоді маємо

х+х+26+х+х+26=360

4х+52=360

4х=308

х=77

х+26=77+26=103

відповідь 77 і 103 градуси