Радіус однієї кулі дорівнює 2 см, а другої - 4 см. Знайдіть відношення об'ємів даних куль.


Ответы на вопрос

Отвечает Замура Екатерина.
V1=4*R1^3/3
V2=4*R2^3/3
V1/V2=(R1^3)/(R2^3)=8/64=1/8 или наоборот 8/1=8