Знайдіть суміжні кутм якщо лдин з них на 60 *менший від суміжного з ним


Ответы на вопрос

Отвечает Михальченко Вика.
Сума суміжних кутів дорівнює 180°
Нехай один кут дорівнює х, тоді інший дорівнює х+60.
х+х+60=180,
2х=180-60,
2х=120°,
х=60°, другий кут дорівнює 60+60=120°.
Відповідь: 60°,  120°.